VAS jugend tidigt 1900-tal glas och metall.

Höjd ca 31 cm, målad dekor.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P2

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 410
    331 EUR
    375 USD

    Budhistorik (30 bud)
    3 8 dec 21:183410SEK
    6 8 dec 21:153210SEK
    3 8 dec 21:133010SEK