GOLVLAMPA, Svenska Philips, 1960-tal

GOLVLAMPA, Svenska Philips, 1960-tal.

Mässing med skinnklätt ben. Modellnummer 589. Etikettmärkt. Höjd inklusive lampskärm 150 cm. Tygskärm medföljer.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Winter Sale 645

879. Fat, porslin. Sen Qingdynasti, med Kangxis sex karaktärers märke.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK