REIJMYRE GLASBRUK, bordslampa, glas, 1900-talets andra hälft.

Klarglas. Signerad REJ.2. Höjd inklusive lampskärm 30 cm. Tygskärm medföljer.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    870
    85 EUR
    96 USD

    Budhistorik (11 bud)
    1A 8 dec 10:05870SEK
    4 8 dec 10:05820SEK
    1A 8 dec 10:05770SEK