KAJ FRANCK, vas, glas, Nuutajärvi Notsjö, Finland, daterad-69.

Rektangulär form. Signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö -69. Höjd 19 cm.

Konditionsrapport

Nagg. Smärre slitage. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L29

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    839
    82 EUR
    93 USD

    Budhistorik (7 bud)
    2 7 dec 18:17839SEK
    3A 7 dec 18:17789SEK
    3 4 dec 21:28600SEK