GOLVUR, England, 1700-tal.

GOLVUR, England, 1700-tal.

Ek. Skuren dekor. Pendel och lod finns. Höjd 198 cm.

Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor. Repor. Märken. Skador. Delvis maskstungen.

Utropspris
4 000 SEK