Fanerad med mahogny och palisander. Skiva av marmor. Tre lådor, beslag av mässing. Bredd 96. Djup 48. Höjd 79,5 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här