KARAFF, glas, ett par, 1800-tal.

Vridet glas. Ca 27 cm höga.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Tillverkningsdefekt.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V17

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 700
    262 EUR
    297 USD

    Budhistorik (22 bud)
    116 dec 20:012700SEK
    8A16 dec 20:012600SEK
    815 dec 22:342400SEK