OIVA TOIKKA, GLASFÅGEL, signerad O. Toikka Nuutajärvi, 1980-tal.

Iriserande och rubinrött glas. Längd 20 cm.

Konditionsrapport

Minnesgravyr i botten.

Placering
Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C1

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maiju Kemppainen

    Maiju Kemppainen

    maiju.kemppainen@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    130
    EUR
    1 338 SEK
    147 USD

    Budhistorik (21 bud)
    1213 dec 20:11130EUR
    13A13 dec 20:08120EUR
    1213 dec 20:08120EUR