Design Konstglas
1121678
Oiva Toikka
(1931-2019)

OIVA TOIKKA, GLASFÅGEL, signerad O. Toikka Nuutajärvi, 1980-tal.

Iriserande och rubinrött glas. Längd 20 cm.

Minnesgravyr i botten.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
150 EUR