TEKNO, bilar, 3 st, bland annat Volvo PV 544, Danmark.

Volvo PV 544,
Ford-Taunus, Postbil.
Mercedes Benz 300 GL.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Märken. Repor. PV saknar en lykta framtill.

Utropspris
1 500 SEK