HÖRNSKÅP, 1700-talet slut.

HÖRNSKÅP, 1700-talet slut.

Fanerat med alrot och fruktträ. En dörr med bakomliggande hylla. Bredd ca 60, djup ca 42, höjd ca 66 cm. Nyckel finns.

Renoverat och kompletterat. Skador. Slitage. Lagningar.

Utropspris
1 500 SEK