ARNE ERKER, skålar, 10 st och mjölkanna, emalj, Kockum, 1900-talets andra hälft.

Olika färger. Märkta. 8 skålar med diameter 10 cm. 2 skålar med diameter 15 cm. Mjölkkanna med locka av plast, höjd ca 11 cm.

Slitage. Emaljmistor. Repor. Märken.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

243. Peter Frie, Utan titel.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK