Fanerad. Front med skrivklaff med bakomliggande inredning. Undertill 3 lådor. Toppskivan löstagbar "lönnfack". Längd 90 cm. Djup 41 cm. Höjd 124 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Slitage. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.