TIMO SARPANEVA, skål, glas, "Pantareuna" Iittala -57.

Rund form. Tonat glas. Märkt. Höjd ca 15, diameter ca 11 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Sofia Blohm

    Sofia Blohm

    sofia.blohm@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    53 EUR
    61 USD

    Budhistorik (6 bud)
    310 dec 13:30550SEK
    410 dec 13:14500SEK
    3A10 dec 13:14450SEK