NANNY STILL, vas, glas, "Kometti 1414", Riihimäen Lasi. Formgiven 1965.

Klarglas. Höjd 19, längd 20, bredd 8 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Sofia Blohm

    Sofia Blohm

    sofia.blohm@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    570
    55 EUR
    63 USD

    Budhistorik (8 bud)
    310 dec 10:27570SEK
    1A10 dec 10:27567SEK
    1 8 dec 20:49520SEK