SÄNGBORD, ett par, 1920/30-tal.

Fanerade med björk, vardera med en dörr och en låda. Skivor av marmor. Bredd 40, djup 36, höjd 73 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. En skiva fastlimmad. Obetydliga nagg.

Utropspris
3 000 SEK