Céline

(Frankrike)
Céline
(Frankrike)

CÉLINE, "Macadam Duffel 50", weekenväska.

Väska i svart-brunt macadam-canvas med detaljer i svart läder. Fodrad. innerfack med dragkedja. Märkt "CELINE MADE IN ITALY" och numrerad. 50 x 27 x 24 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
6 100
541
565
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
22 dec 2018 18:14
6 100 SEK
22 dec 2018 18:14
6 100 SEK
22 dec 2018 18:13
5 900 SEK
22 dec 2018 18:13
5 700 SEK
21 dec 2018 14:08
5 500 SEK
21 dec 2018 14:08
5 300 SEK
19 dec 2018 17:59
5 100 SEK
15 dec 2018 22:02
4 901 SEK
15 dec 2018 22:01
4 701 SEK
15 dec 2018 22:01
4 501 SEK
15 dec 2018 22:00
4 201 SEK
15 dec 2018 22:00
4 001 SEK
15 dec 2018 21:55
3 701 SEK
15 dec 2018 21:55
3 501 SEK
15 dec 2018 19:29
3 200 SEK
14 dec 2018 19:44
2 200 SEK
14 dec 2018 8:35
2 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14