MAX SINCLAIR, olja på duk
Klippor. 39 x 60 cm. Signed M Sinclair 89.
Ytsmuts. Gulnad fernissa. Fläckar. Mindre färgbortfall. Repor
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10