Fanerad med valnöt. Skuren dekor, flankerad av pilastrar. Sex lådor. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande skrivinredning. Bredd 70. Djup 61. Höjd 180 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. En låda saknar lås.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.