1122011
GOLVLJUSSTAKAR, ett par, 1600-/1700-tal.

Originalmålning. Balusterformade. Tredelad fot. Dekor av blomhuvuden och bladverk. Höjd ca 75 cm.

Ytskikt med slitage. Färgbortfall. Lagningar. Sprickor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK