RESEALTARE/DEKORELEMENT, förgyllt silver, 1600-tal eller äldre.

Korsfästelsen. Infattad med färgade glasstenar. 19 x 10 cm.

Konditionsrapport

Ytskikt med slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V25

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 11 timmar

    Utropspris: 10 000 SEK

    6 900
    675 EUR
    778 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 7 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (25 bud)
    917 jan 0:386900SEK
    814 jan 23:226700SEK
    6A14 jan 23:226666SEK