Glas Övrigt
1122158
TANTALUS, karaffer, 3 st, i ställ, England, 1900-tal.

Betsat schatull med metallbeslag. Tre glaskaraffer med slipad dekor. Längd 37 cm. Bredd 15 cm. Höjd 37 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK