Smycken Broscher
1122200
Georg Jensen
(Danmark, 1866-1935)
Georg jensen, brosch, "daisy", sterling silver och emalj,  längd ca 3 cm.

GEORG JENSEN, BROSCH, "Daisy", sterling silver och emalj, längd ca 3 cm

Total vikt 10,0 g.

Repor. Slitage. Anlupen. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
2 000 SEK