Målad. Två lådor i sarg. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 110. Djup 51. Höjd 108 cm. Nyckel finns.
Senare målning. Slitage. Torrsprickor. Repor. Kompletterad med senare ben.