SKÅLAR 5 st Orrefors glas 1900-talets slut.

Triangulära, signerade, höjd 5-10 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V7

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 2 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    500
    49 EUR
    56 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 550 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    1A 9 dec 18:52500SEK
    2 9 dec 18:52500SEK
    1A 9 dec 18:51450SEK