CATTI ÅSÉLIUS LIDBECK, vas signerad Johansfors glas.

Höjd 13 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    650
    63 EUR
    72 USD

    Budhistorik (7 bud)
    3 9 dec 18:13650SEK
    2A 9 dec 18:13600SEK
    3 9 dec 18:13550SEK