Fanerade med teak. Ben av bok. Flyttbara hyllplan och lådor. Bredd 80, djup 27, höjd 88 cm.
Slitage. Repor. Fläckar. Fanerskador. lådorna något kärva.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10