ANTTI NURMESNIEMI, bord, stämplad.
Laminerad björk och teakben. Brännmärkt Antti Nurmesniemi. Diameter 69 cm. Höjd 40 cm.
Bruksslitage. Ställvis blekt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10