18K guld, quartz, safirglas, datum, lös metallänk (ej original), vikt tot 59 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor. Defekt/Skevt horn. Ej genomgången. Går ej. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.