DIORAMA, skeppsporträtt föreställande Slupen Real. Carl Öberg, Väddö. 1900-talets andra hälft.

Trä med flera material, delvis målad. Glasad front. Längd 66, djup 13, höjd 60 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
2 000 SEK