SVEN PALMQVIST, vas, glas, "Kraka", Orrefors.

Klarglas med blått och gult underfång. Signerad Orrefors Kraka Pu 3364 Sven Palmqvist. Höjd 27 cm.

Konditionsrapport

Enstaka rekor på livet, repor undertill.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 303
    127 EUR
    143 USD

    Budhistorik (19 bud)
    411 dec 15:141303SEK
    8A11 dec 15:081203SEK
    911 dec 15:081200SEK