ERIK HÖGLUND, ljuskrona Boda smide 1900-talets senare del
För sex ljus, smide och gjutet samt blåst glas, diameter ca 46, höjd ca 57 cm, medföljer fyra st krokar (ej medräknade i höjd).
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK