Fanerat med björk. Tre dörrar med facettslipat glas och bakomliggande hyllplan. Bredd 136, djup 30, höjd 115 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken. En dörr något slagen.