SILVERFÖREMÅL, sex delar, 1900-tal.

Ett par sockerruskor, höjd 15 cm. Skrin, rokokostil, Tyskland, längd 15 cm. Sockerskål med lock, England, diameter 9 cm. Gräddkanna, 12 cm. Gräddkanna, 10 cm. Vikt ca 1000 g.

Smärre bruksslitage. En med lagning.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

207. Nathalia Edenmont, "Late Bloomer", 2016-2017.
Utropspris
140 000 - 160 000 SEK
Budhistorik
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
Aktuellt bud:
135 000 SEK