MATSKEDAR, silver, 12 st, Johan Olof Östlund, Gävle, 1860.

12 st, matskedar, modell Gammal fransk. Längd ca 22 cm. Vikt 640 gram.

Slitage med repor, märken och bucklor.

Utropspris
3 000 SEK