SERVISPORSLIN, 25 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen, Danmark.

Helblond.
6 djupa tallrikar (diameter 20 cm)
13 entrétallrikar (23)
6 mattallrikar (25,5)

Konditionsrapport

Smärre slitage. Enstaka med nagg.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V19

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Heathcote-Ball

    Anna Heathcote-Ball

    anna.heathcoteball@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    19 timmar 48 minuter

    Utropspris: 4 000 SEK

    7 200
    702 EUR
    800 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 7 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (19 bud)
    1016 jan 14:297200SEK
    9A16 jan 14:297000SEK
    9A14 jan 19:495800SEK