PETTER ZENNSTRÖM, träsnitt. Signerad och numrerad 4/160, daterad 1975
"Bort med § 32. AB ljus & kraft", 40 x 45 cm. Oramad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10