1122718
Fritz Högberg
(1899-1956)

FRITZ HÖGBERG, olja på duk, signerad.

Olycka med åsna och grönsaksvagn. 44 x 60 cm.

Obetydligt slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Övrigt

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.

Maria Ribeiro
Maria Ribeiro
+46 (0)739 40 08 21

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 800
446
498
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
28 apr 22:57
4 800 SEK
28 apr 22:57
4 600 SEK
28 apr 22:57
4 400 SEK
28 apr 22:57
4 200 SEK
28 apr 21:52
3 600 SEK