FOLKE ARSTRÖM, bestickservis, 89 delar, rostfritt stål, "Thebe", Gense.
10 matknivar,
10 matgafflar,
10 skedar,
10 fisksknivar,
10, fiskgafflar,
8 skaldjursskedar,
6 smörgåsknivar,
6 smörgåsgafflar,
2 smörknivar,
smörknivsställ,
2 osthyvlar,
8 kaffeskedar,
2 påpetare,
1 smörgåstång,
1 slev,
2 serveringsskedar.
Slitage. Repor.