Alfred Steinacker

(Österrike, 1838-1914)
Alfred Steinacker
(Österrike, 1838-1914)

ALFRED STEINACKER, Olja på duk, signerad.

Ungersk vagnsscen. 18x32

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
4 000 SEK