Rotting / peddigrör och metall. Lösa sittdynor medföljer. Sitthöjd 44 cm.
Smärre slitage. Smärre skador.
Längd 230 cm, bredd ca 109 cm, höjd ca 73 cm.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10