ÖRHÄNGEN, med fasettslipade spineller, totalt ca 8.30 ct samt safirer totalt ca 5.00 ct.

18K guld. Höjd 5 cm. Vikt 10,6 gram.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
9 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

78. William Brand & Annet van Egmond, bordslampa, "Hollywood", Brand van Egmond, Nederländerna 2000-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
7 000

ditt bud
Aktuellt bud:
7 000 SEK