LIEVORE ALTHERR MOLINA, karmstolar, ett par, "New Ronda", Andreu World, Spanien, 2000-tal.

Stomme av svartlackerad ek. Sits med textil. Sitthöjd 48 cm.

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
3 000 SEK