Josef Koudelka, "Exils", Centre Nationale de la Photographie1988First Edition, mjuk pärm.Vykort från Koudelka till Tuija Lindström finns instoppad i fotoboken.Pärm gulnad och med smärre slitage. Sidor i gott skick.
Josef Koudelka, "Mission Photographique TransmancheCentre regional de la photographie Nord Pas-de-Calais", 1989 First Edition. Mjuk pärm. Fodral gulnad samt med revor/skador. Bokens pärm obetydligtgulnad samt obetydligt slitage.
Pärm gulnad och med smärre slitage. Sidor i gott skick.
Fodral gulnad samt med revor/skador. Bokens pärm obetydligtgulnad samt obetydligt slitage.
Tuija Lindström Collection.