"JNF Condor" med kartong, "Gama 260" med kartong, "Schuco Fenlenk-auto" med kartong.
"Scuco 1010" samt omärkt svart bil.
Längd 11-24 cm.
Slitage. Skador. Ej funktionstestade. Delar saknas.