WASSILY KANDINSKY, efter, färglitografi, signerad i trycket, ur Derrière le Miroir nr 119 1960.
"Gouache sur fond noir", bildstorlek 36 x 23,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.