SKULPTUR, glas, Cenedese, Italien, 1900-talets tredje kvartal.

Underfång med dekor av fisk. Längd 21,5 cm, bredd 5 cm, höjd 14 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    3 200
    311 EUR
    352 USD

    Budhistorik (14 bud)
    4A16 dec 18:143200SEK
    516 dec 18:143000SEK
    4A16 dec 17:232700SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes