CARL FAGERLUND, takkrona, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Skärm av glas. För sex ljus. Diameter 43, höjd 43 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H51

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    15 timmar 36 minuter

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 000
    191 EUR
    217 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    126 mar 12:052000SEK