Liggande kvinna, terracotta. Skulpturen signerad, sockel med signatur och datering. Skulpturen längd ca 10 cm, höjd ca 4 cm. Sockel ca 12 x 4,5 cm, höjd ca 0,5 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK