RAYMOND WEIL, armbandsur 34 mm

Guld på stål (10 micron), quartz, mineralglas, datum, läderband (ej orignial), box

ref nr 9155, serienr B20640

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Går ej. Repor. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas.

Utropspris
2 000 SEK