Guld på stål (10 micron), quartz, mineralglas, datum, läderband (ej orignial), box
ref nr 9155, serienr B20640
Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Går ej. Repor. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas.