OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL , olja på duk, a tergo signatur C S Sjöstrand.
Motiv insprerat av 'Ossians sånger'. Text a tergo, dlvis otydlig. Ca 58 x 47 cm.
Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10